Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dankowice-Piaski - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

140 000 zł2 033 m² 68,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno - budowlaną, zlokalizowaną pośród luźnej zabudowy jednorodzinnej we wsi Dankowice Piaski (gmina Krzepice). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana

Pierzchno(Dankowice-Piaski + 25 km)

360 000 zł6 920 m² 52,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pierzchno, gmina Wręczyca Wielka, pow. kłobucki, działka budowlana na sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Kłobucka

Gruszewnia(Dankowice-Piaski + 25 km)

990 000 zł2 813 m² 351,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki inwestycyjnej w miejscowości Gruszewnia w Gminie Kłobuck koło Częstochowy. Działka o powierzchni 2813 m2. Wymiary: od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Długa

Wręczyca Mała(Dankowice-Piaski + 21 km)

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 2 - Wręczyca Mała, ul. Długa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wręczyca Mała przy ul. Długiej. Nieruchomość o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Długa

Truskolasy(Dankowice-Piaski + 15 km)

99 900 zł1 082 m² 92,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę zlokalizowaną w miejscowości Truskolasy - powiat kłobucki, przy ul. Długiej o powierzchni 1082 m . Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kościelna

Ługi-Radły(Dankowice-Piaski + 13 km)

1 700 000 zł59 568 m² 28,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 59 568 m , położona w malowniczej miejscowości Ługi Radły (gmina Przystajń, powiat kłobucki) - ul. Kościelna 23. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Opatów(Dankowice-Piaski + 11 km)

155 000 zł4 470 m² 34,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Neo Nieruchomości prezentuje dużą działkę budowlaną w Opatowie! Na sprzedaż działka o powierzchni 4470 m z planem zagospodarowania terenu, idealna pod inwestycję lub dom marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Sikorskiego

Działoszyn(Dankowice-Piaski + 24 km)

255 000 zł686 m² 371,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Działoszyn, ul. Sikorskiego Działka nr ewid. 689, obręb 0002 To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Pierzchno

Pierzchno(Dankowice-Piaski + 25 km)

135 000 zł1 014 m² 133,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę powierzchni 1014m2 połóżoną w Pierzchnie gmina Wręczyca Wielka. Odległość od Centrum Częstochowy 8km działka :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamińsko

Kamińsko(Dankowice-Piaski + 16 km)

55 000 zł937 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowość Kamińsko, gm. Przystajń, powiat kłobucki. Parametry działki: kształt: działka o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Rómmla

Nr 2,Kłobuck(Dankowice-Piaski + 20 km)

861 000 zł1 503 m² 572,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Kłobucku przy ul. Rómmla 1C. Numery działek: 1073/8, 1073/9, obręb: 0002 Cechy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij